Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ahoj Albertíci,

začíná velká prázdninvá hra o poslední bodíky do závěrečného hodnocení, které proběhne v měsíci září 2018.

Pravidla hry jsou jednoduchá - v obálce, kterou jste na červnovém Albertíku obdrželi (smíte ji otvřít až v den vašeho vysvědčení),  najdete prázdný list papíru s několika razítky v levém horním rohu. Stránka papíru je nyní čistá, bílá, nepopsaná. V průběhu letních prázdnin však stránka zažije několik méně či více extrémních situací, které ji uvedou do stavu destrukce. Co a jak máte se stránkou udělat se v průběhu letních prázdnin budete pravidelně dozvídat na těchto stránkách. Jednotlivé úkoly je nutné plnit tak, jak za sebou navazují, všechny a přesně podle instrukcí. Pro inspiraci zde budeme pravidelně zveřejňovat průběžnou destrukci naši stránky, ale jak se s každým úkolem poperete je jen a jen na VÁS.  Můžete svou stránku po každém úkolu vyfotografovat a poslat nám foto na náš email albertik-bertik@seznam.cz, vaše příspěvky zde zveřejníme. 

Cílem hry je splnit všechny úkoly a přitom stránku co nejlépe zachovat v původním stavu. Komu však stránka přes prázdniny z obálky záhadně zmizí, tak to je taky  vítězství....protože není důležité vyhrát, ale zúčastnit se....to přece všichni víme :-))

POZOR: Jednotlivé úkoly je možné získat i prostřednictvím sms, napište SMS ve tvaru CHCIUKOLY na tel.číslo ARKA a úkoly můžete plnit i mimo dosah internetové sítě.

První startovací úkol ZDE

Druhý úkol ZDE..zatím pouze zahřívací

Třetí úkol ZDE...první větší destrukce :-)

Čtvrtý úkol...stránka poprvé mimo domov :-)

Pátý úkol...zachraňte stránku

Šestý úkol...stránka opět mimo domov

Sedmý úkol.....stránka bude mít v obálce parťačku

Osmý úkol...požádejte deset různých lidí, aby vám na vaši stránku napsalo slovo "ahoj"

Devátý úkol...zahrajte si hru Hoří! Stránku někam schovejte a požádejte druhou osobu, aby ji našla. Pomáhejte ji slovy  "zima"..."přihořívá"..."hoří".

Desátý úkol....umístěte stránku do bezpečné schránky a schránku poté na 24 hodin vložte do kbelíku s vodou. Schránka musí být ve vodě  ponořena celá.

Zaverecny ukol:  Vytvorte zajimavy clanek o tom, co se s vasi strankou postupne delo v prubehu letnich prazdnin, at uz vase stranka zila jakkoukoliv dlouhou dobu. Clanek musi mit nadpis -pro ten pouzijte tiskaci pismena z novin. Clanek doplnte kreslenymi ilustracemi. Vasi stranku vcetne zaverecneho clanku prineste na prvni Albertik v letosnim roce :-)